Kariyer

1.     STANDART AKADEMİ

 

Standart Akademi olarak şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını, eğitimini gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan bir uygulama yürütüyoruz.

 

Başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini benimsemiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Standart Alüminyum, çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

 

Standart Alüminyum, başarıya giden yolun profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğinin inancıyla tüm çalışanlarına eğitim adına her şeyi sunar.

 

Aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için edinmeleri gereken eğitim için gerekli fırsatlar Standart Alüminyum tarafından sağlanır.

 

Eğitime ek olarak, futboldan voleybola, açık hava etkinliklerinden kapalı salon etkinliklerine kadar hayatın her alanında bulunan sosyal olanaklarımız ile ekip ruhumuzu güçlendiriyoruz. 

 

2.     İŞ BAŞVURUSU

 

Şirketimiz bünyesinde bulunan açık pozisyonlar ve kariyer havuzunda yer       almak için ik@standartaluminyum.com mail adresimize CV’nizi gönderebilirsiniz.

 

Firmamızda bulunan mavi yaka açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adayların, Gaziantep’te veya Kırklareli’nde bulunan fabrikamıza şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

3.     STAJ BAŞVURUSU

 

Sevgili öğrenciler, sizlere alüminyumu sevdirmek ve öğretmek adına yılın her döneminde staj yapma olanağını sizlere sunmak istedik.

 

Kontenjanlarla sınırlı olan stajlarımızı, eğitiminizi aksatmamak adına kısa dönem ve uzun dönem seçenekleri ile sizlere sunuyoruz.

 

ik@standartaluminyum.com mail adresimize CV’nizi göndererek açık pozisyonda bulunan staj imkanlarımızdan yararlanabilir ve kariyer havuzumuzda yer alabilirsiniz.

İş Başvuru Formu